Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 3 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | smooth leather |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 0.08kg |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | CNGRANDBAG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
| color | black |
| customized service | available |
Instock
There are no reviews yet.