Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 1 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | 917 |
| Material Composition | cow leather |
| Item Width | 8.5 |
| Item Length | 2.5cm |
| Item Height | 10.2cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Normcore/Minimalist |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Okli-Rsoe |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.