Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | GA-002 |
| Material Composition | Genuine Leather |
| Item Width | 0.4 |
| Item Length | 8.8cm |
| Item Height | 11.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Gibo Auja |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.