Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 1 cm |
| Item Width | 2.6cm |
| Item Length | 5cm |
| Item Height | 0.08cm |
| Model Number | 8821587 |
| Material Composition | Stainless Steel |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Metallic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.