Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Solid Bag |
| Model Number | 751-006631 |
| Carrying System | Physiological Curve Back |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Internal Frame |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | Microfiber Synthetic Leather |
| Brand Name | BOPAI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Color | Black |
| Size | 30×13.5x43cm |
| Weight | 0.98Kg |
Instock
There are no reviews yet.