Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Compartment, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | tactical bags |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | External Frame |
| Pattern Type | CAMOUFLAGE |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | Strength knight |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| sac a dos | mochila hombre |
| Application scenarios | mountain climbing, fishing, camping |
| backpack men | bagpack |
| Tactical backpack | men tactical backpack |
| Mountaineering bag | Outdoor sports backpack |
| mochila masculina | men backpack |
| Size | 54x35x23cm |
Instock
There are no reviews yet.