Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 8 × 40 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 15 inches |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Silt Pocket |
| Item Height | 40cm |
| Material Composition | Oxford |
| Item Width | 8inch |
| Item Weight | 0.5kg |
| Item Length | 30cm |
| Model Number | MR8001 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | MARK RYDEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Briefcases |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.