Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 4 × 13 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | SG625 |
| Material Composition | leather |
| Item Width | 1 |
| Item Length | 17cm |
| Item Height | 10cm |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | MUCHUAN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.