Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 0.4cm |
| Item Length | 11.2cm |
| Item Height | 7.6cm |
| Model Number | Cowhide Anti-magnetic Men's Money Clip |
| Material Composition | Genuine leather |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Item Type | Money Clips |
| CN | Anhui |
| Origin | Mainland China |
| Keywords 1 | card holder |
| Keywords 2 | wallet |
| Keywords 3 | money clip |
| Features | Multi-card slot design, easy to operate |
| Design | Simple style |
| Uses | Go to work, date, go shopping, give gifts, etc. |
| The package includes | 1*Cowhide Anti-magnetic Men's Money Clip |
Instock
There are no reviews yet.