Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 14 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland), Guangdong Province |
| Interior | Photo Holder, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 330J002L |
| Material Composition | cowhide leather |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 8cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | LAORENTOU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Style 1 | Luxury men wallet genuine leather purse men brand |
| Color | black/brown/dark blue |
| 330J002L Size | 11*8.7*1.5cm |
Instock
There are no reviews yet.