Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Genuine Leather Type | Crocodile |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | 20231201o |
| Material Composition | crocodile skin |
| Item Width | 2.5cm |
| Item Weight | 0.25kg |
| Item Length | 19.5cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | Fur |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Alligator |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.