Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Interior | Coin Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Card Holder, Photo Holder, Interior Slot Pocket |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | men Purse |
| Material Composition | Fabric |
| Item Weight | 80g |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 8cm |
| Decoration | Button |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | Ganmenghui |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.