Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 12 × 42 cm |
| Technics | jacquard |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | vintage |
| Exterior | None |
| Model Number | YBK008-913 |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 28*10*40cm |
Instock
There are no reviews yet.