Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 9 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Size | 13 inches |
| Interior | Computer Interlayer, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Solid Bag |
| Item Height | 32cm |
| Material Composition | genuine leather |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 0.9kg |
| Item Length | 26cm |
| Model Number | PJS062-7512 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | meigardass |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
| feature1 | ipad notebook bag |
| feature2 | handle official business |
| feature3 | travel accessories |
| feature4 | file document papers package |
| feature5 | Father's birthday present and gift |
Instock
There are no reviews yet.