Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | PBSW001 |
| Material Composition | synthetic leather |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 0.09kg |
| Item Length | 10.5cm |
| Item Height | 2cm |
| Decoration | Sequined, Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Microfiber Synthetic Leather |
| Brand Name | SMARTLB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.