Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 15 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | cowhide |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 17cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Neweekend |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.