Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 11 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather, Cow Leather |
| Place Of Origin | ITALY |
| Size | 15 inches |
| Interior | Interior Compartment, Computer Interlayer, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Solid Bag |
| Item Height | 30cm |
| Material Composition | 100% genuine leather |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 1.6kg |
| Item Length | 40cm |
| Model Number | GWB240 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | Genuine leather |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
Instock
There are no reviews yet.