Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 5 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Passcard Pocket, Coin Pocket, Interior Compartment, Photo Holder, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Note Compartment, Zipper Poucht, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | WF-107 |
| Material Composition | Full Grain Crazy Horse Leather |
| Item Width | 9.5cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Style | European and American Style |
Instock
There are no reviews yet.