Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 086 |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 90g |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 1.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.