Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 14 inches |
| Interior | Interior Compartment, Computer Interlayer, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Silt Pocket |
| Item Height | 29cm |
| Material Composition | Genuine leather(cow leather) |
| Item Width | 12cm |
| Item Weight | 1.2kg |
| Item Length | 39cm |
| Model Number | WSE9042-3 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | HEVRAOS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
Instock
There are no reviews yet.