Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 2 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 7cm |
| Item Length | 10.5cm |
| Model Number | 76D |
| Material Composition | Genuine leather |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Okli-Rsoe |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.