Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | ITALY |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | bp776 |
| Material Composition | genuine leather |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 0.142kg |
| Item Length | 7.5cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.