Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2.8cm |
| Item Length | 4.8cm |
| Item Height | 0.8cm |
| Model Number | 1 |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | PU |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.