Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 5 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | QB 0204H |
| Material Composition | Genuine Leather |
| Item Width | 9.5 |
| Item Weight | 0.15 |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | England Style |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | BULLCAPTAIN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.