Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Zipper Pocket, Zipper Poucht, Coin Pocket, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU |
| Item Weight | 50g |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 8.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Okli-Rsoe |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.