Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 4 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Crocodile |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | QB |
| Material Composition | crocodile leather |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 0.13kg |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | teemzone |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.