Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Compartment, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual, Crossbody Bag, Chest Bag, Shoulder Bag |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | M5225 |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | Hanke |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Styles | Fashion |
| Features | Water Repellent, Large Capacity, Breathable |
| Used for | Study, Work, Travel |
| Size | 42cmx26cmx12.5cm |
| Net Weight | 0.42KG |
Instock
There are no reviews yet.