Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 9310 |
| Material Composition | Synthetic leather |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 80g |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 1.5cm |
| Decoration | Sequined |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | baellerry |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.