Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 2 cm |
| Interior | Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 103844-SMT Portfel Meski |
| Material Composition | Synthetic Leather |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
| Manufacturer Color | Black, Brown Portfel Meski |
| Item No. | E103844-SMT Monedero Hombre |
| Wallet Fold | 3Fold Men Wallets |
| Occasion | Regalos Para Hombre Regalo Dia Del Padre Cadeau Homme |
| Bag Shape | Horizontal & Square Billeteras |
Instock
There are no reviews yet.