Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.895 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 29 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 15 inches, 15.7inch |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Solid Bag |
| Item Height | 29cm |
| Material Composition | Cowhide |
| Item Width | 40cm |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 8.5cm |
| Model Number | GWB056 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | Genuine leather |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | BULLCAPTAIN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
Instock
There are no reviews yet.