Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Acrylic |
| Model Number | 810 |
| Material Composition | pu leather |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 88g |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Height | 9cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.