Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Interior | Zipper Poucht, Coin Pocket, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | DKQB65-1 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 9.8cm |
| Item Weight | 110g |
| Item Length | 12.5cm |
| Item Height | 1.8cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Custom picture or name |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Zciti |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| Direct selling | Yes |
| wallet | Carved wallet |
| Carved wallet | Custom picture or name |
| Custom wallet | Credit Card Holder Wallet |
Instock
There are no reviews yet.