Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | cow leather |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Weight | 140G |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 20cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.