Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 2 × 10 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Nylon |
| Model Number | NB-064 |
| Material Composition | cowhide |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 600g |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Decoration | Fur |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.