Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Acrylic |
| Model Number | W60 |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 99g |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
| Bahan Pelapis | Polyester |
| Bahan Utama | PU |
| Gaya | Bisnis |
| Tipe Barang | Wallet |
| Tipe Pola | Solid |
Instock
There are no reviews yet.