Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | XY119 |
| Material Composition | pu leather |
| Item Width | 9.5cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 19cminch |
| Item Height | 2cminch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | htsaute |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
| color | black, deep coffee, light coffee |
| size | 19*9.5*2cm |
| weight | 0.1kg |
| style | fashion, casual, business |
| drop shipping | yes |
| warehouse price | yes |
| wallet | carteira feminina |
| card holder | wallet men |
| wallet women | purse monedero |
| monedero | monederos |
| monedero mujer | fashion women wallets |
| lady's purses | women card holder |
| hot sale women bag | luxury wallet |
| money clips | billetera |
| wallets | money clip |
| cartera hombre | fashion women purse |
Instock
There are no reviews yet.