Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | leather |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | HTLT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.