Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 6 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Open Pocket |
| Item Height | 9cm |
| Material Composition | cowleather |
| Item Width | 30cm |
| Item Weight | 1.5kg |
| Item Length | 40cm |
| Model Number | HD02-076 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | ZRCX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
| Clour | Black |
Instock
There are no reviews yet.