Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.089 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Length | 9.5cm |
| Item Height | 12cm |
| Model Number | Wallet |
| Material Composition | cowhide+microfiber lining |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | cowhide+microfiber lining |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.