Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | D3077 |
| Material Composition | PU Leather |
| Item Width | 3.34inch |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 4.37inch |
| Item Height | 0.39inch |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.