Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | polyurethane |
| Item Width | 7.8cm |
| Item Weight | 60g |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 1cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Striped |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.