Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 118g |
| Item Length | 22 |
| Item Height | 13cm |
| Model Number | B-001 |
| Material Composition | PU |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | PU |
| Brand Name | YFJC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| style 01 | Cosmetic Bag |
| style 02 | Travel Bag |
| style 03 | Wash Storage Bag |
| style 04 | Portable |
| style 05 | Laundry Supplies |
| style 06 | Storage Bag |
Instock
There are no reviews yet.