Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 140g |
| Item Length | 25 |
| Item Height | 15cm |
| Model Number | cosmetic bag |
| Material Composition | Canvas |
| Shape | Barrel-shaped |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Capacity | articles for daily use wallet, card, key, pen, mobile phone, earphone |
| FOR | girl, women, student, Miss, makeup artist, Unisex |
| size | 25cm x 14cm x 15cm |
| color | black |
| Feature 1 | travel Cosmetic, organizador, necessaire, handbag organizer |
| Feature 2 | Zipper cosmetic bag MakeUp bag |
| Feature 3 | Storage Cosmetic Cases, Travel to carry |
| Feature 4 | cosmetic bag, Travel Bags, Beauty Bag, Luxury bag |
| Feature 5 | Zipper hanging Makeup Bag Travel Bag |
| Feature 6 | Foldable waterproof storage bag |
| Feature 7 | Multifunctional cosmetic bag |
| Feature 8 | Fashion Travel Organizer cosmetic Bag |
| Feature 9 | women's large capacity toiletry storage bag |
| Feature 10 | Camping Handbag Organizer |
| Feature 11 | Ladies Fashion Travel Storage Toiletry Bag |
| Feature 12 | Large capacity outdoor MakeUp bag |
| Feature 13 | Convenient and easy to carry Beauty bag |
Instock
There are no reviews yet.