Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Item Width | 15.5cm |
| Item Weight | 0.4kg |
| Item Length | 21.5 |
| Item Height | 13cm |
| Model Number | 20211123 |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | COOLOST |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.