Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Weight | 90g |
| Item Length | 13 |
| Item Height | 51cm |
| Shape | Barrel-shaped |
| Pattern Type | funny |
| Closure Type | No Zipper, drawstring |
| Main Material | Nylon |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Lazy Cosmetics bag |
| Feature 2 | Makeup Storage Bags, Mini bags, wallets, key cases, coin purses |
| Feature 3 | mobile phone bag, handbag, clutch bag, Shoulder Bags, Crossbody bag |
| Feature 4 | Travel Essential Multifunctional Cosmetic Bag |
| Feature 5 | designer bridesmaid makeup bag lipstick bag |
| Feature 6 | Foldable waterproof storage bag |
| style | fashion, casual, business |
| Capacity | Daily necessities Wallets, cards, Jewelry, keys, pens |
| size | 25cm x 23cm |
Instock
There are no reviews yet.