Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 3inch |
| Item Weight | 0.04kg, 30g |
| Item Length | 22, 22cm |
| Item Height | 15inch |
| Model Number | 09LHHZ1027I |
| Material Composition | canvas, Canvas |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Cartoon |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Item Heigth | 15cm |
| toiletry | make up bag |
| bolsa feminina | bag organizer |
| side bag for ladies | cosmetic organizer |
| cosmetic bag | makeup bag |
| beauty case | cosmetic bags cases |
| makeup pouch | makeup cases |
Instock
There are no reviews yet.