Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Item Width | 5.12inch |
| Item Weight | 0.26kg |
| Item Length | 9.25 in |
| Item Height | 5.51inch |
| Model Number | trunk de maquiagem menx27s cosmetic suitcase bag men toiletry kit |
| Material Composition | Canvas |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.