Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Item Width | 5cm |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 11cm |
| Model Number | HZB032 |
| Material Composition | velvet |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | Velvet |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| item name | zipper velvet bag |
| color | black |
| package | 1 pc |
| size | 19*5*11 cm |
| keyword 1 | neceser |
| keyword 2 | cosmetic case |
| keyword 3 | necessaire |
| keyword 4 | trousse de toilette |
| keyword 5 | toiletry bag |
Instock
There are no reviews yet.