Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2.75inch |
| Item Weight | 0.06kg |
| Item Length | 8.27 |
| Item Height | 5.12inch |
| Model Number | mz202302151 |
| Pattern Type | Embroidered |
| Closure Type | zipper |
| Style | NATIONAL |
| Main Material | COTTON |
| Brand Name | miucatch |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.