Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.257 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 22cm |
| Item Weight | 290g |
| Item Length | 22 |
| Item Height | 3inch |
| Style | Casual |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.